Wondzorg van Marente thuiszorg

Marente biedt uitstekende wondzorg en voert de regiefunctie complexe wondzorg uit voor meerdere zorgverzekeraars. Het wondteam bestaat uit een verpleegkundig specialist, wondconsulenten en wondverpleegkundigen. Daarnaast beschikt elk wijkteam over een aandachtsvelder wondzorg.

Hoe gaan wij te werk?

Het wondteam komt bij u langs voor een anamnese en lichamelijk onderzoek en stelt een behandelplan op. Uw wond wordt door middel van fotoregistratie wekelijks gemonitord waarna het behandelplan (indien nodig) wordt bijgestuurd. Hierbij werken we nauw samen met uw behandelend arts of specialist en met het wijkteam.

Verwijzing of aanvraag wondconsult

Een verwijzing naar het wondteam kunt u aanvragen via uw huisarts. Deze verwijzing wordt digitaal verzonden via Zorgdomein. U kunt ook zelf contact opnemen met het wondteam via wondverpleegkundigen@marente.nl of contact opnemen met de aandachtsvelder wondzorg in uw gemeente:

Aandachtsvelders wondzorg per gemeente 

Naam Gemeente E-mail Telefoon
Astrid Zonneveld Katwijk aan Zee astrid.Zonneveld@marente.nl  0623153962
Tanny Minnee Katwijk tanny.minnee@marente.nl 0623157834
Yvonne Kamphues Katwijk yvonne.kamphues@marente.nl 0623072115
Magda Vink Lisse magda.vink@marente.nl 0623247276
Angela Houniet Lisse angela.houniet@marente.nl 0623223614
Gusta van der Gugten Leiden gusta.vandergugten@marente.nl 0623084965
Liza Buchner Hillegom liza.buchner@marente.nl 0651189557
Jacqueline van Zweeden Noordwijk jacqueline.vanzweeden@marente.nl 0623077241
Jacomine van Duijn Noordwijk jacomine.vanduijn@marente.nl 0623103563
Linda Kroon Warmond linda.kroon@marente.nl 0630044251
Marlies Kralt Rijnsburg marlies.kralt@marente.nl 0623187452
Nicolene van Asten - van Duijvenbode Noordwijkerhout nicolene.vanduijvenbode@marente.nl 0623232159
Maaike Werter Noordwijkerhout maaike.werter@marente.nl 0614426609
Eline van der Ploeg Voorhout eline.vanderploeg@marente.nl 0623109458
Susan van den Bosch Sassenheim susan.vandenbosch@marente.nl 0623068857
 Annelies van der Ploeg Voorschoten  annelies.vanderploeg@marente.nl  0623093898