Wondzorg van Marente thuiszorg

Marente biedt uitstekende wondzorg en voert de regiefunctie complexe wondzorg uit voor meerdere zorgverzekeraars. Het wondteam bestaat uit een verpleegkundig specialist, wondconsulenten en wondverpleegkundigen. Daarnaast beschikt elk wijkteam over een aandachtsvelder wondzorg.

Hoe gaan wij te werk?

Het wondteam van Marente is er voor u! Aangezien geen wond hetzelfde is en een behandeling op uw persoonlijk situatie wordt afgestemd, vraagt dit om maatwerk en een nauwkeurige opvolging. Goede verzorging is erg belangrijk om een wond te laten genezen en complicaties te voorkomen. Mocht wondgenezing niet meer mogelijk zijn dan richten we ons op symptoombestrijding. De gespecialiseerde verpleegkundigen van het wondteam volgen de wondgenezing door middel van fotoregistratie via een beveiligde app. Hierbij werken we nauw samen met uw huisarts of specialist, de wijkteams en de verbandmiddelenleverancier. Het wondteam beschikt tevens over een stomaverpleegkundige die in consult kan worden geroepen.

U kunt uw huisarts of specialist vragen om een verwijzing of u kunt contact opnemen via 071 409 33 33.

Verwijzing of aanvraag wondconsult

Een verwijzing naar het wondteam kunt u aanvragen via uw huisarts. Deze verwijzing wordt digitaal verzonden via Zorgdomein. U kunt ook zelf contact opnemen met het wondteam via wondverpleegkundigen@marente.nl of contact opnemen met de aandachtsvelder wondzorg in uw gemeente:

Aandachtsvelders wondzorg per gemeente 

Naam Gemeente E-mail Telefoon
Astrid Zonneveld Warmond astrid.Zonneveld@marente.nl  0623153962
Tanny Minnee Katwijk a/d Rijn en Valkenburg tanny.minnee@marente.nl 0623157834
Yvonne Kamphues Katwijk yvonne.kamphues@marente.nl 0623072115
Magda Vink Lisse magda.vink@marente.nl 0623247276
Angela Houniet Lisse angela.houniet@marente.nl 0623223614
Pien Warmerdam Lisse-Zuid pien.warmerdam2@marente.nl 0623227354
Gusta van der Gugten Leiden gusta.vandergugten@marente.nl 0623084965
Liza Buchner Hillegom liza.buchner@marente.nl 0651189557
Jacqueline van Zweeden Noordwijk jacqueline.vanzweeden@marente.nl 0623077241
Jacomine van Duijn Noordwijk jacomine.vanduijn@marente.nl 0623103563
Marloes Graanstra Oegstgeest marloes.graanstra@marente.nl 06-20387480
Marlies Kralt Rijnsburg marlies.kralt@marente.nl 0623187452
Nicolene van Asten - van Duijvenbode Noordwijkerhout nicolene.vanduijvenbode@marente.nl 0623232159
Maaike Werter Noordwijkerhout maaike.werter@marente.nl 0614426609
Eline van der Ploeg Voorhout eline.vanderploeg@marente.nl 0623109458
Susan van den Bosch Sassenheim susan.vandenbosch@marente.nl 0623068857
 Janine v/d Meij Voorschoten  Janine.vanderMeij@marente.nl  0683270887